MUJI СТИЛ Транспарентен лабава лист врзивно лабава рака лабава лист внатрешното јадро A6 A7 забелешка книга дневник а5 излет канцелариски материјали
  • Неодамнешно

MUJI СТИЛ Транспарентен лабава лист врзивно лабава рака лабава лист внатрешното јадро A6 A7 забелешка книга дневник а5 излет канцелариски материјали

DEN 32.00
DEN 44.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Боја лабава лист лаптоп
Удар

Боја лабава лист внатрешното јадро
Лабава лист школка Големина
Б5 : 28 X21.5cm
А5 : 23.5 X18cm
A6 : 18.5 X12.5cm
О7 : 14 X10.5cm
Лабава лист школка материја :PP
Внатрешното јадро Големина
Б5 : 25.5 X18cm
А5 : 21 X14.2cm
A6 : 17.1 X9.4cm
О7 : 12.3 X8.2cm
Внатрешното јадро материја:хартија 100g
Бројот на страници:45
Дебелина : 5.5 мм
Транспарентен лабава лист врзивно
Поделбата одбор
Владетелот
О7 : 12 CM A6 : 15 CM А5 : 20 CM
Примање торба и сечење на ferrule
мемо
2 парчиња/set
Градина Индекси
5pcs/set
Начин На Плаќање 1. Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот 1.Кога добивме вашата нарачка информации и плаќање, ние обично од 2 до 5 дена за да се заврши на испорака, ние обезбеди логистика следење на информации. Сепак, поради одредени фактори и регионалните прашања што може да доведе до доцнење на испораката, се надеваме да се биде во можност да се разбере, транзит време е обично 15-40 дена, ве молиме да бидете трпеливи. 2. Ако ви треба побрзо транспорт логистика режим, може да изберете и други начини, ве молиме контактирајте со нас. 3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 4. Нарачката ќе ви биде испратена на вашата страна превозот компанија во рамките на времето за испорака сајт кои се однесуваат на листата на превозот услуги подолу. Ако не го примите пакетот за време на испорака ,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со тоа и одговара за вас во рок од 24 часа . Политика За Наплата 1. Ние целосно гаранција на нашите објекти. Сите предмети се сосема нови состојба, освен ако не е определено поинаку друго место во описот. 2. Сите се враќа - неисправни или на друг начин - треба да се preauthorized. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрение и враќање адреса пред да го испратите објектот назад. 3. Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Контакт 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО 2. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. Повратни информации 1. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. 2. Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Големина:
A7, A5, A6
Стил:
Спирала
Број На Модел На:
123
Употреба:
промоција
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Со Заклучување:
Yes
Стил:
Гроздобер
Маска Материјал:
Хартија
Употреба:
Меморандуми Дневно
Страна Обврзувачки Режим:
Опремени
Тип:
Дневник
Внатрешните Страници:
45