4P авијација главата жица прачка фабрика Возило авијација конектор за продолжување 8M кабли
  • Неодамнешно

4P авијација главата жица прачка фабрика Возило авијација конектор за продолжување 8M кабли

DEN 192.00
DEN 201.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Возилото авијација конектор за продолжување кабли 8 M
1. 4 игли со машки главата и женската глава . 2. Rainproof, Shockproof; тоа е подобро отколку BNC конектор како авијација конектори нема да се изгубат или да се откажат од себе за време на возењето. 3. Се применува за dvr и камера конекции. Ние сме MDVR&Автобус/Камион/Автомобил Камера Фабрика
Нашите производи се продаваат во целиот свет
Нашата фабрика се случува за 11 години
Добредојдовте вашата соработка

Тип На Објект:
Кабли
Бренд Име:
LSZ
Број На Модел На:
LSZ-8M-2
Големина:
8M
Advantage1:
фабрика директни
Advantage2:
MDVR Engilsh/руски/Други Јазици
Advantage3:
техничка поддршка