LW12-16/4 3 датотеки, 4 одделение на universal switch, обратна насока на стрелките на часовникот, прирачник, automatic, позитивни и обратно ротација
  • Неодамнешно

LW12-16/4 3 датотеки, 4 одделение на universal switch, обратна насока на стрелките на часовникот, прирачник, automatic, позитивни и обратно ротација

DEN 620.00
DEN 652.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Универзална Префрлате
Карактеристики:
Нови
Број На Модел На:
LW12-16
сертификација:
CCC
Материјал:
Пластични
Гаранција:
1years