Граница Вклучите Ново XCKM102 ZCKM1 ZCKD02 / XCKM102H29 ZCKM1H29 ZCKD02 / XCKM102C ZCKM1C ZCKD02C / XCKM102H29C ZCKM1H29C ZCKD02C
  • Неодамнешно

Граница Вклучите Ново XCKM102 ZCKM1 ZCKD02 / XCKM102H29 ZCKM1H29 ZCKD02 / XCKM102C ZCKM1C ZCKD02C / XCKM102H29C ZCKM1H29C ZCKD02C

DEN 1670.00
DEN 1670.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Повеќе од една е дозволено. Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате
за било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.
2.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот,
ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
3.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
1.Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во Alipay. Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефон
бројот се точно кога ќе понудата на објектот.
2.Објекти обично се испраќаат нашите во рок од 7 дена за време на работни дена по плаќање е примена.
3.Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
1)Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на испорака.
2)ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот и мора да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите
или размена на стоки.
3)се Врати превозот цената е обврска на купувачот.
4) Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, што значи многу во нашата
иднината Aliexpress зафати ,вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро.
5)ве Молиме контактирајте со нас ако планирате да ни остави Неутрален/Негативна повратна информација или отворен спор ,тоа ќе биде подобро да се прочисти вашиот
незадоволството и да го решат проблемот да се направи сте 100% задоволство.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден !

боја:
ZCKM1 ZCKD02, ZCKM1H29 ZCKD02, ZCKM1C ZCKD02C, ZCKM1H29C ZCKD02C
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
ZCKM1+ZCKD02 / ZCKM1H29+ZCKD02 / ZCKM1C+ZCKD02C / ZCKM1H29C+ZCKD02C
тековната:
630a
Карактеристики:
11
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
сертификација:
CCC
Гаранција:
1year
Материјал:
Пластични