Висок квалитет на Граница Вклучите ХЛ-5030
  • Неодамнешно

Висок квалитет на Граница Вклучите ХЛ-5030

DEN 1033.00
DEN 1087.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Превозот
1 глобалната превозот . ( Освен некои земји и APO / FPO)
2 , процесирање на нарачката, навремено по потврдување на уплатата .
3 , Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса .
Слика 4 не е прикажан во вистински проект , за референтни цели .
5 , услуги, транспорт време , со исклучок на викендите и празниците предвидено од страна на превозникот . Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона .
6 , ако не сте примиле исплата во рок од 30 дена од вашата испорака, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе проверка на стоката и се вратам на вас со одговор како е можно поскоро . Нашата цел е задоволството на клиентите !
7 , поради акции статус и временски разлики , ние ќе го избере една брза испорака од нашиот прв располагање со магацински простор превозот вашите елементи.
Врати / Политика За Наплата
1 , ќе има 7 дена да не контактирате и да се врати од денот го добива во рок од 30 дена. Ако овој производ во вашиот поседување на повеќе од 7 дена , се смета дека се користи и ние не ќе издаде наплата или размена за вас. Нема исклучоци ! Двете страни ги сноси транспортните трошоци е половина продавачот и купувачот .
2 , Сите предмети мора да се врати во оригинално пакување , испорака следење на број сте ги доставиле до нас , специфичната причина за враќање, вашиот pox
3 , ние ќе ја вратат вашата целосна понуда износ , во својата првобитна состојба, доби објект за пакување и ги вклучуваат сите делови и прибор , преку купувачи и продавачи да се откаже од трансакцијата од Ali Express 's . Или, можете да изберете да имате замена .
4 , ние ќе ги сноси трошоците за превозот , ако производот (ите) што е ( се ) не како рекламира .
Гаранција
Ограничена Гаранција 1.12 месечно производство на неисправни производи ( не вклучувајќи го оштетување и / или потврда , злоупотреба на проектот ) . Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен период .
2 , неисправни производи мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( во оригиналното пакување , ако е можно ) . Вие мора да му кажете ни што во надолна линија е , ни даде вашата цел број. Ние не поправка замена предмети истечен гаранција.
3 , со цел дека ќе Ali Express се договорат за политика листи сите погоре !
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите ! Повратни информации е многу важно. Ние бараме да не контактирате веднаш пред да ни даде неутрален, негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за сајт, така што ќе може да на задоволително ниво се реши вашиот проблем.

сертификација:
CCC,CE,CQC
Гаранција:
10000
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Карактеристики:
Префрлете
Број На Модел На:
Префрлете
Тип На Објект:
Прекинувачи