Кина оригинални направени тешки висок квалитет на отворено супериорна осветленост светлина string водоотпорен лесно инсталирање патио декорација
  • Неодамнешно

Кина оригинални направени тешки висок квалитет на отворено супериорна осветленост светлина string водоотпорен лесно инсталирање патио декорација

DEN 3183.00
DEN 3183.36

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Стил:
АУ приклучок
Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
Гаранција:
2 години
Напон:
220V
Бренд Име:
milliongreat
Осветлување Растојание:
1-5m
Приклучете Го Опашка:
Yes
Празник Име:
Божиќ
Број На Модел На:
IL-SL-38
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
сертификација:
ДСА
База Тип:
E27
Извор На Светлина:
сијалица
Карактеристики:
водоотпорен&connectable
Приклучок Тип:
АУ приклучок
Должина:
48inch
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
боја:
Црна
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
Никој
Тело Материјал:
ПВЦ+100% бакарна жица
сертификација:
ДСА
Приклучете:
AU
Должина:
48ft
проред:
3FT
боја:
Црна
Поврзете тип:
Машки+женски водоотпорен конектор
светилка носителот:
Суспендирани socket
Материјал:
ПВЦ+100% бакарна жица
Ако со сијалица:
Вклучувајќи S14-2W LED сијалица или S14-11W блескаво сијалица