Само на робот правосмукалка со воздушен ,ЕВРОПА БРЕНД Cleanmate суво/влажно четка , патент ултразвукови бранови
  • Неодамнешно

Само на робот правосмукалка со воздушен ,ЕВРОПА БРЕНД Cleanmate суво/влажно четка , патент ултразвукови бранови

DEN 17472.00
DEN 19199.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Посебен Вшмукување Млазницата:
Бришејќи & Апсорбирање На Земјата Четка
сертификација:
CE,RoHS,CB,УЛ,ГШ
Функција:
Mopping & Убедливо & Вшмукување Тип
Чистење Пат:
Планирани Тип
Кеса Или Bagless:
Bagless
Прашина Чување Тип:
Циклонот Прашина Кофа/Прашина Кутија
Напон (V):
220v
Кабелот Должина (m):
Безжичната
Големина(мм):
340*340*90
Број На Модел На:
QQ6K
Тип:
Ултра Парична Казна Филтер За Воздух
Мерењето На Резервација:
Yes
Стоковните Тип:
Домаќинство Чистење
Инсталација:
Робот
LCD:
Yes
Виртуелен Ѕид:
Yes
Далечинска Контрола:
Yes
Моќност (W):
33W
Траење На Батеријата:
2 часа
сертификација:
FCC
Воздушен:
Yes
сува четка :
Yes
влажни четка :
Yes