1 парче Може да Пратите Кревет Млазницата Четка Главата За Dyson DC35 DC45 DC58 DC59 DC62 V6 DC08 DC48 Правосмукалка Делови
  • Неодамнешно

1 парче Може да Пратите Кревет Млазницата Четка Главата За Dyson DC35 DC45 DC58 DC59 DC62 V6 DC08 DC48 Правосмукалка Делови

DEN 390.00
DEN 459.36

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


100% нови
Објектот пакетот вклучува :
1 парче четка Работна ширина : 200mm Работи Висина : 130mm Точка одговара за модели : DC34 DC35 D37 D39 DC45 D47 D49 DC52 DC58 DC59 DC62 DC63 V6

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Четки
Бренд Име:
bcecynep
Број На Модел На:
за DC35 DC45 DC58 DC59 DC62 V6 DC08 DC48