de papel parede Парк Водопади Камења Националниот Парк Crag Природата фото позадина ,дневна соба ТВ троседот ѕидот во спалната соба обичај мурали
  • Неодамнешно

de papel parede Парк Водопади Камења Националниот Парк Crag Природата фото позадина ,дневна соба ТВ троседот ѕидот во спалната соба обичај мурали

DEN 1440.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.
Бесплатен превозот обичај mural Зајдисонце Дига Ѕид Mural голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај mural Монт Еверест Mural Позадина голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај мурали Жолта Шума Кат Ѕид Mural спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај мурали Snowy Mountain Долина Позадина Mural спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот сопствени 3 D огромни мурали едноставна цвет телевизија троседот во спалната соба ѕид позадина мурали стерео цвет US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај стерео 3 D резба mural позадина видео ѕид позадина ѕид ТВ ѕид позадина подводниот свет US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај големи стереоскопски 3 D mural спалната соба таванот зенит позадина позадина позадина US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај големи 3 D спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина позадина мурали US$ 29.00 /метар квадратен

боја:
врежана позадина, свила ткаенина, памук платно, не-плетени ткаенини
Функција:
Отпорен На Вода,Животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни
Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен
Материјал:
ЕП
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
g
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Површински Третман:
Врежана