ShineHome-Модерните Големи Сопствени 3D Фото Позадина Маслото Флорални Цвет Позадини за Дневна Соба и Кревет ТВ Ѕид Хартија
  • Неодамнешно

ShineHome-Модерните Големи Сопствени 3D Фото Позадина Маслото Флорални Цвет Позадини за Дневна Соба и Кревет ТВ Ѕид Хартија

DEN 749.00
DEN 1152.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Внимание : Позадина ќе се намали во неколку парчиња за лесно превозот. Custom size ве молиме порака за котација.
Забелешка : Ќе има за 2cm се преклопуваат секоја страна, пред лепак на ѕид, ве молиме прочитајте го упатството подолу. Може да постојат неколку боја разликата се должи на различни компјутери и светлината во позадина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што е ова позадина? Ова е прилагодено фото позадина. Секоја големина е една цела слика. Не 10m L и 0.53 m W позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници. ПРАШАЊА и одговори : Како да се цел фото позадина? Го прилагодите Вашиот Големина : 1 : Порака за нас што големината ви се допаѓа, ќе го цитирам до вас. 2 : Купи Сега. 3 : Пополнете ги деталите Во цел број внатре, напишете ја вашата големина 4 : Поднесете вашата нарачка, ние се прилагоди цена соодветно цитатПлаќања ПРАШАЊА и одговори : Како да се лепак позадина на ѕид.
Ве молиме прочитајте собранието инструкции подолу. Видеото е достапен, ве молиме внесете го вашиот е-мејл, ако е потребно.
Позадина ќе се намали во неколку парчиња за лесно превозот. Ве молиме да го прочитате упатството и лепак ги onwall е во ред.
Може да постојат неколку боја разликата се должи на различни компјутери и светлината во позадина.
Пратката Објект ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по исплата е расчисти. Во суштина, тоа ќе се 10-35 работни дена за превозот. Ние не ќе биде одговорен за данок, купувачите треба да се справи со данок на прашањето, ако е потребно. За нас немојте ДА остави негативни или неутрални повратни информации ако постои какво било прашање во врска со нашата предмети. Ве молиме контактирајте првиот и ќе ни биде мило да ви помогне. Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!

боја:
Врежана Материјал, Не Ткаени Материјали
Димензии:
XXL 300cm x 200cm, L 125cm x 80см, XL 200cm x 150cm, 366cm x 244cm
Бренд Име:
ShineHome
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Гроздобер
Употреба:
дневна соба
Шема:
Yes
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
SH201709198
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
is_customized:
Yes
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода