TMC PRC148 Радио Торбичка MOLLE Систем Со Поместена PenCott прашина од ветерот носена Радио MOLLE Торбичка+Бесплатен превозот(SKU12050679)
  • Неодамнешно

TMC PRC148 Радио Торбичка MOLLE Систем Со Поместена PenCott прашина од ветерот носена Радио MOLLE Торбичка+Бесплатен превозот(SKU12050679)

DEN 955.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Слика покаже :
Опис Информации :
TMC PRC148 Радио Торбичка MOLLE Систем Со Поместена Pen Cott прашина од ветерот носена Радио MOLLE Торбичка+Бесплатен превозот(SKU12050679)
Опис :
TMC Спортска Опрема
Направени од Вистински САД Pen Cott Ткаенина
Бесплатен Превозот
Исплата Информации :
ЗАЧУВАМ САМО!
Банка на Кина Т/T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.
Совети :
-1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во е-мејл или Alibaba.
-2. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата преку телефонски повик.
-3. Ние сме воопшто одговорни за превозот неточни адреса е предвидено.
-4. Ако товарни поставување е неточна ве молиме да ме остави порака пред да се направи исплата.
Превозот Информации :
БРОД НА СВЕТОТ
-1. Време на испорака :
Од Воздухопловната : Генерално, за 2-3 недели за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU.
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU.
Совети :
Стандард експресна услуга е EMS, но различни регионот ќе ја испрати преку оптимална express.
-2. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа штом вашето Плаќање Потврдена од страна на Alibaba. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил.
-3. Сликите се за повикување само. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.
-4. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн.
Политика На Враќање :
-1. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
-2. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување се враќа.
-3. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок.
Повратни Информации :
-1. Нашиот систем автоматски се враќа повратни информации откако ќе се остави за нас.
-2. Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение. Ние, исто така, се сметаат за НЕУТРАЛНИ повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек.
Други Политики :
-1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
-2. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
-3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
За Нас :
-1. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци.

Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
TMC2387-СКОПЈЕ
Име:
TMC PRC148 Радио Торбичка
Материјал:
Вистински САД PenCott Ткаенина
Карактеристики:
велкро затворање,услужни и поместена