Нови 1Pc Outdooer Комунални Торба Торбичка Airsoft Воена Molle Појас Депонија Капка Торба
  • Неодамнешно

Нови 1Pc Outdooer Комунални Торба Торбичка Airsoft Воена Molle Појас Депонија Капка Торба

DEN 320.00
DEN 444.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Нови 1 Pc Outdooer Комунални Торба Торбичка Airsoft Воена Molle Појас Тактички Депонија Капка Торба
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Една голема џеб дизајн, може да се одржи мапата, фенерче, компас, interphone итн Со тока може да биде прикачена на секое molle webbing вест, торба, должност појас или ранец Капка торбичка е од суштинско значење за подобрување на брзината на списанието промена Погодна за отворен војна игра активности итн Солиден издржливост и лесни сила Drawstrings отворање Материјал : 600 D Оксфорд водоотпорен материјал Надеж : 210 D Најлон водоотпорен материјал Големина : 19cmx12cmx6cm/7.48"x4.72"2.36"(приближно) Боја : 01-05 Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Торбичка(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Тип На Објект:
Половината Пакети
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
THINKTHENDO
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Главен Материјал:
Oxford
Објектот Должина:
19cm
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
600D Оксфорд водоотпорен материјал
Број На Модел На:
Торбичка 3TJ00085