100x 2.5 D 0.3 MM 9H smart премиер 7 Калено Стакло Екран Заштитник за Водафон smart prime7 екран стакло заштитник филмот маска
  • Неодамнешно

100x 2.5 D 0.3 MM 9H smart премиер 7 Калено Стакло Екран Заштитник за Водафон smart prime7 екран стакло заштитник филмот маска

DEN 4171.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


100x 2.5 D 0.3 MM 9 H smart премиер 7 Калено Стакло Екран Заштитник за Водафон smart prime7 екран стакло заштитник филм на големо + мало пакет

Вкупно 14 водафон модели калено стакло екран заштитник во акции, ако имате било какви барање, ве молиме ги споделите со нас. ние ќе ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга, ви благодарам многу.
Карактеристики : - екранот заштитници се произведени од најквалитетни материјали. - Ултра-тенок стакло(T≈0.3 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420. - Погодност за монтажа и демонтажа. - Дебелина на стрес слој : 12um; дебелина на површината : 9 H - Супер отпорен на гребење, експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од shrll , побезбеден отколку други производи од стакло. - Автоматско издувните меур, меур превенција, против бактерии, анти-отсјај анти зрачење Висока чувствителност на допир - На сликата е јасна, нагласи три-димензионални смисла, подобрување на визуелниот ефект - Долго време користење на очите не е лесно да се замор, заштита на видот подобро - Едноставен и лесен за користење, и не меур. - Спречување на електронски бранови врз човечкото тело повреда. Тоа не влијае на мобилен телефон случај. Пакет се Вклучени : 100 компјутери * Пред Калено стакло филм За Водафон Smart премиер 7 100 компјутери * Алкохол Брис 100 компјутери * Микро влакна текстил објектот со мало пакет. Напомена : Додаток Само, телефонот се исклучени. Мало пакет :
Превозот И Испорака :
- Ние снабдување со светот превозот, освен APO/FPO/DPO Адреси.
- Бесплатен превозот предмети се испраќаат од Кина иако КИНА ПОСТ Воздухопловната, тоа ќе пристигне во рок од 15 до 30 работни дена за повеќето земји
- Времето за испорака зависи од дестинацијата и други услови, понекогаш тоа може да трае до 35 до 45 работни дена за далечинско земји.
- Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме контактирајте со нас! (DHL/UPS/ФЕДЕКС /EMS се достапни)
Плаќање :
- Ние прифаќаме Alipay, и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција & Гаранција :
- Ние ја гарантира производ против дефекти во материјалите и изработката под обичните потрошувачи употреба за една година од датумот на купување.
- Врати се и наплата е прифатлив кога предмети се прекинува за време на превозот и пакет се враќа во рок од 7 дена по приемот. Ве молиме бидете трпеливи да чекаат за 3 до 5 работни дена за процесот на вашите врати и враќање.
- Ако објектот е пронајден неисправни во 30 дена, ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект од вашето враќање.
- Сите се враќа треба да бидат испратени од страна на вашиот локалните регистрирани пост-mail или ЕМС. Ако брод од DHL, UPS-от или на другите, ние не сме во можност да го добиете тоа се должи на Кина Обичај регулатива. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса и детали. Ние не прифаќаме никакви враќа без известување однапред.
Други политики :
- Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
- Повратни информации е многу важен за нас и позитивни повратни информации ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги.

Материјал:
калено стакло
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
GARBOOJOY
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Транспарентна
Компатибилен Бренд:
За Водафон Smart Премиер 7
Компатибилен:
За Водафон Smart Премиер 7
Тип:
Водафон Smart премиер 7 калено стакло
Функција:
smart премиер 7 екран заштитник
Употреба:
водафон prime7 екран заштитник стакло