Малезија Малезија поло маици мажите кратки ракави бела брендови печатени за земјата 2017 памук нација тим знаме нови Malaya МОЈОТ MYS
  • Неодамнешно

Малезија Малезија поло маици мажите кратки ракави бела брендови печатени за земјата 2017 памук нација тим знаме нови Malaya МОЈОТ MYS

DEN 470.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рамо Градите Должина на Телесна Висина и Телесна Тежина(kg) XS 88 41 63 156-165 под 50 S 42.5 94 66 161-170 50-60 М 44 98 69 166-175 60-70 L 45.5 104 72 171-180 70-80 XL 47 108 74 176-185 80-90 XXL 48.5 114 76 181-190 90-100

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Блузи Тип:
Polos
Пол:
Мажи
Стил:
Класичен
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Тао е Љубов
Тип:
Редовни
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Офсет Печатење
Функција:
Дише
Боја Стил:
Цврста
Малезија:
Малезија