Креативни Железо Кујната Кабинети Дното Рек Ноктите за слободни Гардероба Закачалки Кујна Креативни Складирање Кука Рек Кука Голем Капацитет
  • Неодамнешно

Креативни Железо Кујната Кабинети Дното Рек Ноктите за слободни Гардероба Закачалки Кујна Креативни Складирање Кука Рек Кука Голем Капацитет

DEN 410.00
DEN 432.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Добредојдовте На Нашата Продавница
Животот е борба,Ние се обидува да го направи тоа подобро! 1. ние сме професионални веледрогерија во Кина. 2. ние се обезбеди најниска цена на Aliexpress. 3. ние се обезбеди висок квалитет на производот. 4. ќе биде се купи директно од кина фабрика. 5. ако сакате да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена! Креативни Железо кујната кабинети дното рек слободни помине гардероба закачалки кујна креативни складирање кука рек кука Голем капацитет
Материјал : Железо
Стил : Повеќе од три ред кука
Спецификации : Должина 18 cm;ширина е 8.5 cm;висок 8 см
Максимална тежина имајќи : 10 kg
Кука Број : 8 Кука
Боја : Бело Топло Совет : препорачливо е дека дебелината на дијафрагмата треба да се подолу за 3,7 см.
Железо лак третман, не е лесно да ' рѓа, имајќи добра, дебела, издржливи, лесно виси, и не треба да се вежба на ѕид
Тоа е погодно да се размонтираат и се соберат, може да се движи по волја, каде што сакате да се откажам и од каде што сакате да се откажам
Железо лак третман, не е лесно да ' рѓа, може да сноси 3 KG, силен и издржлив
Кука задебелување дизајн, обложување дијафрагмата, не е лесно да се деформира
Кука круг главата дизајн, нема штета да виси предмети
Имајте пријатен ден!

Бренд Име:
SAFEBET
Материјал:
Метал
Материјал:
Железо
Стил:
Повеќе од три ред кука
Максимална тежина имајќи:
10 КГ
Кука Број:
8 Кука
боја:
Бела