за Peugeot 5008 2017 2018 Автомобил-Стил, Додатоци Задните Дожд Wiper Nozzel Покрие трим 1set
  • Неодамнешно

за Peugeot 5008 2017 2018 Автомобил-Стил, Додатоци Задните Дожд Wiper Nozzel Покрие трим 1set

DEN 1275.00
DEN 1536.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Објектот Fitment :
Одговара за Peugeot 5008 2017 2018 Ставка Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направени Од високо квалитетна ABS ПЛАСТИКА
inculde : 3 PCS
Направен во една ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет.
Лесна инсталација, 3 M лента е во задниот дел.
Забелешка : ве молиме користете топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто.


Тип На Објект:
Покривот Полици & Кутии
Објектот Ширина:
5inch
Минимална Тежина Препорака:
0kg
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Материјал Тип:
ABS
Максимална Тежина Препорака:
0kg
Објектот Висина:
5inch
Објектот Должина:
30inch