2017 Нови Жени Мажи Унисекс САД Долар Пари Suspender и Bowtie Поставите Y-Форма Пијано копчиња Поставува Канцеларија Секојдневен Bowtie Поставите топла продажба
  • Неодамнешно

2017 Нови Жени Мажи Унисекс САД Долар Пари Suspender и Bowtie Поставите Y-Форма Пијано копчиња Поставува Канцеларија Секојдневен Bowtie Поставите топла продажба

DEN 364.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Протези Еластична Тенок Suspender Лак вратоврска Set "Американски Пари" Set Y-Форма Блескави Clip-за прилагодливи Suspender Лак Вратоврска Со Прилагодливи Јака Рака Suspender : Ширина : 1inch/2.5 cm;Должина : 40 инчи/100cm Лак вратоврска : 7*11.5 cm
ПОВЕЌЕ КВАНТИТЕТ ПОВЕЌЕ DISCONT ДОБАР ИЗБОР !
Ние ги користиме на ВОЗДУХОТ MAIL и ЕМС да брод item(s) било каде во светот, од Кина,пакет патеката број и
песна веб-сајт.
Предмети ќе биде предаден во повеќето случаи во рок од 5-7 работен ДЕН на плаќање се примени.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ние ги испратите сите меѓународни пратки со означена како "ПОДАРОК" со помала вредност да помогне да се намали
давачки/царина во вашата земја.
Тоа нормално се зема 7-30 работен ден на светот .Тоа ќе зависи од поштата & царина.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати ставки во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот
МОРА да СЕ прави сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и
ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците на
штета или загуба . Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе се потрудиме да им служи на нашите клиенти.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување ,
позадина итн.Сепак, ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или
наплата е можно .
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина, со висок квалитет и се
сосема нов. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи
и услуга. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас прво, ПРЕД да ни даде негативен фидбек. Ние секогаш сме биле тука работиме со вас да се реши
никакви проблеми и се потпираат рок од 24 часа.така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ви благодариме за да ни даде
шанса да се направат нештата право со добра комуникација. Благодарам многу за вашето време и Поддршка! Добредојдовте да ја посетите мојата продавницата за повеќе нови пристигнување предмети.

Тип На Објект:
Подвезици
Објектот Должина:
40inch
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
возрасни Suspender&Лак Вратоврска сет
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
Шема:
Американски пари
Suspender големина:
1 Инчен x 40 Инчи
Лак Вратоврска големина:
7*11.5 cm
is_customized:
Yes
Пол:
Возрасни жени мажи bowtie сет
Материјал:
Полиестер врски tirantes hombre
Стил:
мажите suspender жените лак вратоврска пеперутка
Style1:
Y-форма suspender симпатична bowtie
style2:
17 бои се мешаат лак вратоврска suspender
Подвезици:
bretelles hommes