Злато 3,5 мм Машки до 2,5 mm Женски Адаптер Кабел Стерео Аудио ПОМОШЕН Кабелот 18cm Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Злато 3,5 мм Машки до 2,5 mm Женски Адаптер Кабел Стерео Аудио ПОМОШЕН Кабелот 18cm Бесплатен превозот

DEN 47.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Предмет : Прав Агол 3,5 мм Машки до 2,5 mm Женски Адаптер Кабел Стерео Аудио ПОМОШЕН Кабелот АУ Акции
Услови : Brand New
Гаранција : 12 Months Connectors : 3.5 mm Машки до 2,5 mm Женски Боја : Црно злато засадени
Должина : . 18cm s Пакетот Вклучува :
1 x кабел

USB Тип:
Стандард
Бренд Име:
PINGSX
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер,Компјутер