Таа Љубов 100pcs Панда Пилиња самолепливи Пластични Cookie Кеси Транспарентен Свадба Подарок Бонбони Торба Божиќ Пакување Бисквити
  • Неодамнешно

Таа Љубов 100pcs Панда Пилиња самолепливи Пластични Cookie Кеси Транспарентен Свадба Подарок Бонбони Торба Божиќ Пакување Бисквити

DEN 143.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 100pcs Материјал : Пластични Големина : (Приближно) 10*10см Информации : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Подарок Торба Големина:
10x10cm
Повод:
Партија,Свадба & Ангажирање,Роденден
Шема:
Животните
Бренд Име:
Таа Љубов
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
-
Број на Компјутери:
100pcs