100pcs-12.5*12.5 см Бела Плоштадот Диск CD Ракав Kraft Хартија DVD Торба Покрие Пакување Коверти тип Пакување кеси свадба партија корист
  • Неодамнешно

100pcs-12.5*12.5 см Бела Плоштадот Диск CD Ракав Kraft Хартија DVD Торба Покрие Пакување Коверти тип Пакување кеси свадба партија корист

DEN 656.00
DEN 712.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


100pcs-12.5*12.5 см Бела Плоштадот Диск CD Ракав Kraft Хартија DVD Торба Покрие Пакување Коверти тип Пакување кеси свадба партија корист
Димензија : 12.5 cm*12.5 cm / 4.8"*4.8"
Useage : се Соберат на CD/ DVD , Паричник Плик
Материјал : Kraft Хартија, бела хартија
Бои : kraft, бела
-
Хартиени кеси само, CD-то не се вклучени
* Фотографиите можат да имаат благо боја разлика со вистинските производи поради снимање светлина, различни прилагодувања на уредот сл.

За производи :
* Слики може да имаат мала боја разлика со вистинските производи поради светлина, различни екран поставување итн. Ние го цениме вашето разбирање.
* Сите производи се двојно проверени пред испраќање. Ние со нетрпение очекуваме да воспоставување на долгорочни деловни односи со нашите клиенти.

За превозот :
* Ние сме користење на Aliexpress превозот систем. Нивниот систем автоматски ќе го избере превозот метод и производство на следење на број на вашата нарачка. Тоа може да се разликуваат во зависност од вашите нарачки' квантитет и тежина.
* Ако имате било какви посебни барања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.

Внимание :
1. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса за да бидете сигурни дека тоа може да стигне до вас од страна на локалните поштата.
2. Ве молиме обрнете внимание на вашиот центар за пораки или e-mail. Ние ќе ве контактираме во случај да има проблем со вашата нарачка.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.

боја:
Kraft, Бела
Подарок Торба Големина:
125mm x 125mm
Бренд Име:
eKangbuy
Број На Модел На:
12.5*12.5
Шема:
Полна Боја,Ниту Еден
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Број на Компјутери:
100pcs
Материјал:
Хартија
Стил:
ЦД маска