FAJARINA Врвен Квалитет Cowhide Појас Попуштат Шема Вистинска Кожа Повик од не ' Рѓосувачки Челик Автоматско Тока Појаси за Мажи ZDFJ140
  • Неодамнешно

FAJARINA Врвен Квалитет Cowhide Појас Попуштат Шема Вистинска Кожа Повик од не ' Рѓосувачки Челик Автоматско Тока Појаси за Мажи ZDFJ140

DEN 1872.00
DEN 3600.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добредојдовте на FAJARINA е Продавница Топло совети : ве Молиме љубезно се земе мерка на половината на првиот и потоа да го изберете соодветна големина сакате. На секое прашање, pls-мејл или порака ни слободни. ви благодариме.
Начин на плаќање
-Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка, можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот
-Ние сме превозот со Кина пост воздух mail и e-пакет, по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката.
Повратни информации
-Ако има било каков проблем со стоката, ве Молиме контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Негативни повратни информации не може да го реши секој проблем. ние сме искрени продавачот, ве молиме дозволете ни да се почитуваат едни со други. Вашиот признавање е во наша моќ да се движи напред .Се надевам дека ја добиете вашата 5 ѕвезда повратни информации,благодарение толку многу!
Политика На Враќање
-Ако сте незадоволни со објектот, ве молиме ни e-mail за наплата или испраќање во рок од една недела.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, а купувачот е одговорен за враќање поштарина.
Контактирајте со нас
-Ако имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, Pls слободно да ни e-mail. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.
Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата. Pls да ни оставите вашата e-mail адреса по цел во случај на било јасно. Ви благодариме.

Појас Должина:
105cm, 110cm, 115cm, 120cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Број На Модел На:
ZDFJ140
Одделот За Името:
Возрасни
Појас Ширина:
3.5 см
Бренд Име:
FAJARINA
Стил:
Формално
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Мажи
Тока Должина:
7.4 cm
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Тока Ширина:
5.2 cm
Атрибут:
Врвен квалитет
Појас Должина:
105-125cm
рака тока:
нерѓосувачки челик тока
рака тока материјал:
легура тока
Појаси Големина:
2XS,XS,S,M,L,XL,XXL или 27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,38,40,41
Име:
појаси за мажи
боја:
Црно Кафе
дизајн:
Уникатен дизајн
Продажба Метод:
фабриката за директна продажба
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)