60meters се Тркалаат сигурносен Појас Webbing Безбедност Рака ЦРНА Боја 4.8 см Широк 5 Барови
  • Неодамнешно

60meters се Тркалаат сигурносен Појас Webbing Безбедност Рака ЦРНА Боја 4.8 см Широк 5 Барови

DEN 3647.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Овој оглас е за КВАЛИТЕТ сигурносен ПОЈАС WEBBING!
На оваа аукција е за НОВ безбедносен Ремен Webbing 60 метри во ЦРНА БОЈА
Бренд New60 метри ( тркалаат 2 инчи (48mm) ширина. 5 БАРОВИ 1.1 mm трик
ИСТО Е и сигурносен ПОЈАС за на РАКА ВО АВТОМОБИЛ , Опис Полиестер сигурносен Појас Webbing е многу евтини webbing кои можат да се користат во местото на поскапи премиум webbing. Со 6.000 членови на lb пауза сила, тоа е издржлива, тешки веб УВ Resistantthat може да се справи со многу тешки апликации како што се ratchet ремени. исто така, имам една боја сигурносен појас ремени како слика , можете да изберете оние бои , pls додадете информации во paypal apyment кога цел друг бои, со цел, Бидејќи на причините за Aliexpress надградба, нашата продавница ( autoparts ) е суспендиран. ова е мојата нова продавница продава исти производи , добредојдени сите мои нови и стари клиенти да прва класа на услуги и производи со врвен квалитет

Боја Име:
сива
Тип На Објект:
Појаси & Баласт
Специјални Функции:
seatbelt рака
Име На Модел:
црна боја
Објектот Ширина:
4.8cm
Објектот Тежина:
3.2kg
Материјал Тип:
Полиестер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
60m
Бренд Име:
BWGuard