Јасно Пластика парична Казна Совет Течности Pipetting Pipette 0.5 ml
  • Неодамнешно

Јасно Пластика парична Казна Совет Течности Pipetting Pipette 0.5 ml

DEN 287.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Јасно Пластика парична Казна Совет Течности Pipetting Pipette 0.5 ml Секој обид за 100 компјутери!!!! Име на производ Pipette Материјал Пластични Боја Јасно Бели Капацитет 0.5 ML Вкупната Големина на(Секој) 11.3 x 0.7 cm (L*Макс.D)

Класификација:
Pipette,Pipette
Број На Модел На:
0.5 ml
Бренд Име:
oze19921102