Термички Храна Преносни Изолирани Ручек Торба Цртан Филм Печатење Топлина За Зачувување На Ручек Кутија Kis Жените Водоотпорен Платно Торбичка Пикник Торба
  • Неодамнешно

Термички Храна Преносни Изолирани Ручек Торба Цртан Филм Печатење Топлина За Зачувување На Ручек Кутија Kis Жените Водоотпорен Платно Торбичка Пикник Торба

DEN 166.00
DEN 166.08

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис на производот Голем капацитет за вашиот ручек кутија, пијат,овошје, итн.
Пропустливост на воздух bacteriostat лен ткаенини и отпорност на вода слој.
Лесно да се задржи на табелата со рамно дно дизајн.
Добар ефект на топлина зачувување и ладно изолација со внатрешни пријателски животната средина алуминиумска фолија.
Удобно двојно проширени се справи.
Лесен и брз магија лента затворање лента.
Главни Карактеристики :
Четири печати видови : Цвет печати, делфинот се печати, еж печати, дрво печатите и имајте печатење
Внатрешни работи : главен џеб
Главен материјал : Платно
Одржување :
Чистење со вода или со мала количина детергент
Без хемиско чистење, изложеност, пеглање и белење Чанта Тип : Ручек Торба
Стил : Неврзан
Пол : За Жените
Шаблон Тип : Печатење
Чанта Size : Small(20-30cm)
Затворање Тип : Магијата Лента
Повод : Разноврсна
Цврстина : Мека
Големина(CM)(L*W*H) : 19.50 x 17.20 x 24.00 cm / 7.68 x 6.77 x 9.45 инчи
Рака Должина : 11.5 cm / 4.53 инчен
Пакет Содржина : 1 x Ручек Торба

Спецификации:
Други
Бренд Име:
FangNymph
Материјал:
Платно
Со Кулер Торба:
No
Со Прибор За Јадење:
No
Број На Модел На:
HW0830-01
Gental:
Деца,Жени,Девојка,Мажи,Унисекс,Деца
Моделот Tyoe:
Печати
Стил:
Повик
Затворање Тип:
магијата лента
Чанта Големина:
Мали(20-30cm)
Тврдост:
Мека