1 сет на 3pcs 22g Nickelplated Пикадо Челик Совет Линискиот Алу Шахти 2D Нови Летови
  • Неодамнешно

1 сет на 3pcs 22g Nickelplated Пикадо Челик Совет Линискиот Алу Шахти 2D Нови Летови

DEN 151.00
DEN 204.48

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис :
Вкупната Тежина : 22g/еез Вкупна должина : 160 мм(со лет) Завртка Тема : 2 ba Барел Тежина : 21g Барел дијаметар : 8.5 mm Барел должина : 52,0 mm Нерѓосувачки челик Буре Алуминиумско Шахти : да се Чува далеку од окно скршени проблем. Убаво Стрела Летови Количина : 3pcs/set Боја : Испрати случајно (Ако купат повеќе, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои.) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува
Пикадо x 3
Испорака : l Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
l Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
l Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. Која големина може да се вклопи во мене? l Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). l Може да се прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? l Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа : l Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

боја:
случаен
Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Пикадо
Број На Модел На:
45984
Возраст:
>3 Години