промет на големо со 10pcs висок квалитет на природен Дама Amherst Pheasant Пердуви 80-90cm/32-36inch Свадба Додатоци Фаза перформанси diy
  • Неодамнешно

промет на големо со 10pcs висок квалитет на природен Дама Amherst Pheasant Пердуви 80-90cm/32-36inch Свадба Додатоци Фаза перформанси diy

DEN 3057.00
DEN 3359.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


промет на големо со 10pcs висок квалитет на природен Дама Amherst Pheasant Пердуви 80-90cm/32-36inch Свадба Додатоци Фаза перформанси diy
Добредојдовте во мојата продавница
Среќен шопинг
Опис :
природни Дама Amherst Pheasant Пердуви 80-90cm/32-36inch
Големина : 80-90cm/32-36inch
Материјал : природни Дама Amherst Pheasant Пердуви
Проектот е оригинална
Количина : 10 Компјутери
боја : naural
стил : свадба Фестивали Декорација
Статус : 100% сосема нов и добар квалитет!
Додадете боја на вашиот декор, уметности и занаети , чевли , капи , или цвет уредување .
Лимитот е вашата имагинација !
Професионално чистење надолу производи .
Опис На Превозот
За САД цел :
Предмети ќе биде предаден, од Кина во рок од 1 работен ден преку Кина
Пост и USPS со испорака потврда.
Се проценува дека времето за испорака е 8-15 дена.
За Меѓународниот поредок :
Предмети ќе биде предаден, од Кина во рок од 1 работен ден преку Кина Пост или international express
Од Економски Int'l Превозот, проценетите време на испорака :
15-21 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, Канада.
15-25 работни дена да повеќето Европски земји.
15-30 работни дена за Повеќето Азиски Земји.
15-25 wokring дена во Австралија, Нов Зеланд
Се проценува дека времето за испорака не е 100% точна, ни e-mail, ако не го примите објект по 25 работни дена.
Враќање Опис
Ние со нетрпение очекуваме да разменување на позитивен фидбек. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и сите "5 Ѕвезда" рејтинг, ние сакаме да се направи тоа за вас. Ако поради некоја причина не можеме да ги исполни вашите очекувања, ве молиме испратете e-mail за секој од нас оставајќи неутрален или негативен фидбек. Ние ќе сториме сè за да ги реши овие проблеми.
За Нас
Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. It won 't ви помогнат да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации,
само со контактирање нашата професионална поддршка за корисниците можат да ви помогнат да ги реши проблемите

Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
ChengBright
Шема:
Суровини
Материјал:
дама amherst pheasant пердуви
is_customized:
Yes