Лофт Гроздобер Индустриски Ретро Pendant Светилка Lumiled Светлина E27 Носителот Железо Ресторан, Бар Контра Таванот Книжарница Кафез Светилка
  • Неодамнешно

Лофт Гроздобер Индустриски Ретро Pendant Светилка Lumiled Светлина E27 Носителот Железо Ресторан, Бар Контра Таванот Книжарница Кафез Светилка

DEN 842.00
DEN 842.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лофт Гроздобер Индустриски Ретро Pendant Светилка Lumiled Светлина E27 Носителот Железо Ресторан, Бар Контра Таванот Книжарница Кафез Светилка
Точка Име : Ретро Pendant Светилка Материјал : Метал Светилки носителот : E27 Напон : AC 110-240 V извор на Светлина : блескаво светилка, заштеда на енергија светилки, ПРЕДВОДЕНА Почитувани Пријатели, би сакал да ви кажам дека овој ѕид светилка не е сијалица вклучени , ако сакате крушка, може да се купи од нас.
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Испорака Методи :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција.
3. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации е многу важно за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ви благодариме!

Wattage:
E27 bulbs
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,ГШ,RoHS,LVD,VDE,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
оо-12
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Техника:
Преку Резбани
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
IKVVT
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Абажур Боја:
Црна
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
боја:
Црна
Карактеристики:
Животна средина-пријателски
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Име:
Топла продажба pendant светилка
клучни зборови:
гроздобер/модерна pendant светлина
сијалица:
Не Се Вклучени
Тежина:
1KG
Извор На Енергија:
E27
Гаранција:
3 Години