pendant светилка стакло lampNEW Мода caplights мода pendant светлина селски светилка дневна соба светлата спалната соба ZCL
  • Неодамнешно

pendant светилка стакло lampNEW Мода caplights мода pendant светлина селски светилка дневна соба светлата спалната соба ZCL

DEN 5760.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Боја класификација : крем-боја + 3 бела 8 август 8 + 3 + 3 бронза
Светилка на телесна маса : алуминиумски
Абажур материјал : стакло, обоени глазура
Извор на светлина тип : блескаво светилки, заштеда на енергија светилки
Занает : сликарство матирано
Број на извори на светло : 10 да 15
Зрачењето област : 30 квадратни метри
Без разлика дали или не да се донесе еден извор на светлина на светилки и фенери : без светлина
Погоден извор на светлина моќ : 31 до 40 w
Напон : 110 v220v
Применливи простор : на бојадисана ресторан трпезарија е спална соба
Домашна облека стил : Европски стил

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
1
Место:
Салон
Абажур Боја:
Бела
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број на извори на светлина:
10
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла