ASCELINA Гроздобер pendant светла LED hanglamp лофт стил Декоративни светлина тела индустриски осветлување за Дневна соба E27 85-260V
  • Неодамнешно

ASCELINA Гроздобер pendant светла LED hanglamp лофт стил Декоративни светлина тела индустриски осветлување за Дневна соба E27 85-260V

DEN 6565.00
DEN 8207.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Гаранција:
2 години
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Материјал:
Метал
Место:
Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
База Тип:
E27
Бренд Име:
ASCELINA
Број На Модел На:
PL204
Техника:
Насликани
сертификација:
CCC,CE
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Абажур Боја:
Црна
Напон:
85-260V
Стил:
Гроздобер
Тип На Прекинувач:
No
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Железо