Три главата Pendant Светлина корејски современи пастирски стил железо децата соба Принцеза Девојка соба ресторанот кристал Pendant светилка
  • Неодамнешно

Три главата Pendant Светлина корејски современи пастирски стил железо децата соба Принцеза Девојка соба ресторанот кристал Pendant светилка

DEN 7344.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд : светла
Модели : Европската руралните флорални ткаенина лустери
Боја класификација на три рурални флорални ткаенина лустери
Светилка на телесна маса : ковано железо
Абажур материјал : крпа уметност
Блескаво светилки, енергија-заштеда на лампи ЛЕР извор на светлина
Процес : на друг процес
Број на извори на светло : 3
Зрачењето област : 5-10 метри квадратни
Без разлика дали или не да се донесе еден извор на светлина на светилки и фенери : без светлина
Погоден извор на светлина моќ : 31 до 40 w
Напон : 110 v до 220 v
Применливи простор : бојадисана ресторан трпезарија студија други спална соба
Домашна облека стил : Европски стил

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
1
Абажур Боја:
Бела
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
3
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла