Американски ресторан Pendant Светла ретро стил спалната соба градина индустрија креативна личност Бар Кафе 30/37cm Pendant Светилки јаже
  • Неодамнешно

Американски ресторан Pendant Светла ретро стил спалната соба градина индустрија креативна личност Бар Кафе 30/37cm Pendant Светилки јаже

DEN 4752.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Светлината Тело помошен материјал : трева лозата Врба
Големина Категорија : Големи 37cm
Мали светлината линија 30cm ЛИНИЈА долго 100 CM
Тело материјал : трева лозата Врба
Абажур материјал : трева лозата Врба
Извор на светлина тип : Блескаво ЛЕР заштеда на енергија светилки
Процес : рака-сплетам извор на Светлина број : 1
Irradiated област : 10 квадратни метри 15 квадратни метри-светилки
Дали со светлосен извор : без светлина
Моќност : 31 W -40 W
Напон : 110 V-220 V
Примена на просторот : Дневна соба и трпезарија ден спалната соба друг / други
Стил : Америка земја

Боја На Каросеријата:
D 30CM, D 37CM
Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Гаранција:
A1
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број На Модел На:
1WAe4yk
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тело Материјал:
јаже
Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
2
Тело Материјал:
1
Тип На Прекинувач:
2
Заврши:
2