Креативни водовод Ресторан Клуб Кристал pendant светла Евра Дневна Соба Кафе Бар Декоративни pendant светилки ЗА
  • Неодамнешно

Креативни водовод Ресторан Клуб Кристал pendant светла Евра Дневна Соба Кафе Бар Декоративни pendant светилки ЗА

DEN 2640.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : железо база + кристал абажур
[Извор на светлина] : e14 (без извор на светлина)
[Главната Технологија] : Matte
[Примена] : дневна соба, спална соба, ресторан и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : види подолу
Единица : mm

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
1
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Pendant Светла