ратан pendant светлина јадење светилка најновите Селски ратан ресторан светилка балкон светилки ZCL
  • Неодамнешно

ратан pendant светлина јадење светилка најновите Селски ратан ресторан светилка балкон светилки ZCL

DEN 2879.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Боја класификација : 35 cm ecru трска, 35 cm, кафеава боја на самото место на самото место
Светилка на телесна маса : дрво, бамбус
Абажур материјали : дрво, бамбус
Извор на светлина тип : блескаво, заштеда на енергија светилки LED флуоресцентни цевки
Процес : ткаење со рака
Број на извори на светлина : 1
Зрачењето област : 10 до 15 метри квадратни
Без разлика дали или не да се донесе еден извор на светлина на светилки и фенери : без светлина
Погоден извор на светлина моќ : 31 до 40 w
Напон : 110 v220v
Применливи простор : бојадисана ресторан трпезарија студија други спална соба
Домашна облека стил : пастирски
ГОЛЕМИНА : D25 CM-60 CM
ЛИНИЈА : 100 CM-200 CM(МОЖЕ ДА СЕ ИЗБЕРЕ МОЛАМ ДА МИ КАЖЕТЕ)
Стандардно е бела жица
(Може да се избере црна жица)

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо,Дрво
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Гаранција:
A1
База Тип:
E27
Осветлување Област:
15-30square метри
Број На Модел На:
1QEYLOL
Место:
Салон
Материјал:
Плетен
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла