QIMING 2018 Сребро Прекрасна 3D Куче Ѓердан За Жените Бебе Роденденски Подарок Животинско Шарм Pendant домашно Милениче Љубовник Пријателство Ѓердани
  • Неодамнешно

QIMING 2018 Сребро Прекрасна 3D Куче Ѓердан За Жените Бебе Роденденски Подарок Животинско Шарм Pendant домашно Милениче Љубовник Пријателство Ѓердани

DEN 168.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче
QIMING 2018 Сребро Прекрасна 3 D Куче Ѓердан За Жените Бебе Роденденски Подарок Животинско Шарм Pendant домашно Милениче Љубовник Пријателство Ѓердани
Ние сме Фабрика. Сите производи се рачно изработени.
Бренд : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : сребро 925
Боја Опции : ,Сребро.
Повод : Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг.
Пол : жените обетки
925-sterling-сребро 925 фунта сребрен Ѓердан сребро 925 накит
925 сребрен накит 925 сребрен сребро 925 925 сребро обетки
925 sterling silver
Ние прифаќаме трговија на Големо!! Oder Повеќе од $200 ,имаат екстра попуст
и Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL
Одете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Накит

Метална боја:
925 сребрен ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
QIMING
Број На Модел На:
0000
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
како Слика
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
925 Sterling silver
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
925 сребрен прстен
Материјал:
925 сребрен накит
925-sterling-сребро.:
сребро 925 накит
Ѓердани & Приврзоци:
Моќ Ѓердан
изјава ѓердан:
најдобри пријатели ѓердан
Бохемија Ѓердан:
свадба прстени
сребрен ѓердан:
ѓердан жени