Филм Накит Зла Моќ Сончоглед Pendant Ѓердан Мажи Жени Персоналните Кожа Синџир Ѓердан Colar
  • Неодамнешно

Филм Накит Зла Моќ Сончоглед Pendant Ѓердан Мажи Жени Персоналните Кожа Синџир Ѓердан Colar

DEN 61.00
DEN 76.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Филм Накит Зла Моќ Сончоглед Pendant Ѓердан Мажите Персоналните Кожа Синџир Ѓердан Colar
Occassion : годишнина,подароци,партија,свадба
Боја исто како followin

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Бренд Име:
HANCHANG
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
А1-3-XL-040
Pendant Големина:
4*4.5 CM
Функција:
Моден
Компатибилност:
Никој
Име:
ѓердан
Материјал:
Легура
Пол:
Мажи/Жени
боја:
како Слика
Функција:
подарок сувенири накит
patter:
Како што е прикажано