2017 Најновите Модни Вегетаријанска Pendant Ѓердан Гроздобер Вегетаријанска Подарок јас сум Вегетаријанска YLQ0534
  • Неодамнешно

2017 Најновите Модни Вегетаријанска Pendant Ѓердан Гроздобер Вегетаријанска Подарок јас сум Вегетаријанска YLQ0534

DEN 79.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Напомена :
1. Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.
2. 100% сигурна и Безбедна ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги купите преку интернет.Третото лице плаќање услугата ќе гаранција и на нашите права.
3. Одличен Услуги на Клиентите Ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас онлајн.
Ви благодариме за вашата поддршка!
Ставка Детали :
Пакет :
Лесно Шопинг :
Превозот :
Враќање & Политика За Наплата :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме Бесплатно Замени или целосна Наплата на вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
За нас :
Снабдувач Ветување
Вашиот ги Задоволи Нашите извршување
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Се надеваме дека ќе може да има ralaxed и пријатно време во нашата продавница.
Нашата целата работа е само за добив вашиот satisfication и да го направи светот
стана се повеќе убави.Во исто време,се Надевам на бизнис може да се
поддршка на нашиот живот, исто така, за секој мора да го направи леб.Ви благодариме.

Метална боја:
Сребро.
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
Види Слика
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
YLQ0534
Пол:
Унисекс
Функција:
Моден
Компатибилност:
Никој