Мали Хинду Јога Ѓердан Pendant За Жените, Етничките Златна Боја Кубни Циркони Ѓердан Хиндуизмот Верски Индискиот Накит XL819
  • Неодамнешно

Мали Хинду Јога Ѓердан Pendant За Жените, Етничките Златна Боја Кубни Циркони Ѓердан Хиндуизмот Верски Индискиот Накит XL819

DEN 642.00
DEN 642.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Мали Хинду Јога Ѓердан Pendant За Жените, Етничките Златна Боја Кубни Циркони Ѓердан Хиндуизмот Верски Индискиот Накит XL819
Бренд : Магијата Зона
Стил : мода накит pendant ѓердан
Материјал : ѓердан изработен од злато позлатен
Големина : шоу на слики, ве молиме да се забележи дека 48 cm или 45 cm
Повод : ангажирање/годишнината/партија/подарок
Состојба : сосема Нов,Одлична занает& парична Казна
Пакет Содржина : 1piece,Хартија картичка,opp вреќа
Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

Метална боја:
45 cm злато позлатен, 48 см злато позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XL819N73
Пол:
Жените
Бренд Име:
МАГИЈАТА ЗОНА
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker,Спиење Tracker,Фитнес Тракер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Етнички
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
27*19mm
Материјал:
Кубен Циркони
јога ѓердан:
јога ѓердан
јога pendant:
јога pendant
Хиндуизмот:
хинду ѓердан
индискиот накит:
индискиот накит
верски накит:
верски накит
кубен циркони ѓердан:
кубен циркони ѓердан
етничките накит:
етничките накит
Pendant За Жени:
Pendant За Жени
ѓердан pendant:
ѓердан pendant