Жените 925 фунта сребрен ѓердан сина циркон pendant ѓердан lady popular накит 46cm синџир Солидна сребрен ѓердан
  • Неодамнешно

Жените 925 фунта сребрен ѓердан сина циркон pendant ѓердан lady popular накит 46cm синџир Солидна сребрен ѓердан

DEN 816.00
DEN 907.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Метална боја:
40cm, 45см
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
13.5mmX20.9mm
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
бамбус
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Dankadi
Број На Модел На:
SN201860