DIY Торта Граница Силиконски Калапи Дрво Cupcake Фондан Торта Декорирање Алатки Чоколадо Gumpaste глина Габи Тесто Калапи за Печење
  • Неодамнешно

DIY Торта Граница Силиконски Калапи Дрво Cupcake Фондан Торта Декорирање Алатки Чоколадо Gumpaste глина Габи Тесто Калапи за Печење

DEN 57.00
DEN 71.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Спецификации :
Материјал : Силикон
Боја : Случајни
Широк опсег на температурата на толеранција : -40~230o C.
Големина; 5.8*3.5 СМ
Пакет се Вклучени : 1 Pc X Фондан Мувла

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Број На Модел На:
880449
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силиконска Гума
Бренд Име:
devoservice
Комплет Број:
1
Печење & Тесто Алатки Тип:
за џвакање паста мувла
Торта Алатки Тип:
Габи,
Објект:
Силиконски Калапи за Торта Декорирање
Cupcake:
moldes де silicona
Печење Алатки За Колачи:
свадба торта калапи
облик:
Кинески Стил Печење Мувла
Кујнски Прибор:
торта печење габи,
Се користи за:
Чоколадо Фондан Confeitaria Сапун Мувла