Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Чоколадо&Млеко&Мед и Путер Мешавина Печка Загреана Чинија со Рачка за Печење Тесто Кујна Алатка
  • Неодамнешно

Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Чоколадо&Млеко&Мед и Путер Мешавина Печка Загреана Чинија со Рачка за Печење Тесто Кујна Алатка

DEN 400.00
DEN 547.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Направени од храна одделение од нерѓосувачки, многу здрава. Долго се справи со дизајн, се безбедни за употреба, не грижете се за повреда на вашите раце. Лесен за употреба, за чоколадо, путер, мед и сл. Точка име : Чоколадо Мешавина Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : 10*13.2*6cm Тежина : 190g Пакет се Вклучени : 1 buc Чоколадо Мешавина 1)да ја прифатиме Alipay,Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3)Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена. 1)ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.(Освен некои земји и APO/FPO) 2)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. 3)Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4)Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 7-39 работни денови за испорака. 5)УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. 6)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите! 7)врз основа на акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот,ве молиме да ни испратите e-mail ПОБРЗО,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО.Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат,клиентот ги задоволи е многу важно за нас! 1)Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2)ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 бизнис ден.Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори да што побрзо. 3)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек или ни даде шанса да slove проблем пред неутрални/негативни повратни информации!

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
KBHB0162
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
Бренд Име:
FACEMILE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мешавина