Висок квалитет C4950A C4951A C4952A C4953A C4954A C4955A глава за печатење Remanufactured Печати ја Главата За HP81 81 Дизајн Jet 5000 5500PS
  • Неодамнешно

Висок квалитет C4950A C4951A C4952A C4953A C4954A C4955A глава за печатење Remanufactured Печати ја Главата За HP81 81 Дизајн Jet 5000 5500PS

DEN 18528.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Висок квалитет C4950 A C4951 A C4952 A C4953 A C4954 A C4955 A глава за печатење Remanufactured Печати ја Главата За HP81 81 Дизајн Jet 5000 5500 PS
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
во рок од 3 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Број На Модел На:
C4950A C4951A C4952A C4953A C4954A C4955A
боја:
Црна и Шарени
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Тип:
Други
Објектот:
Печати ја главата глава за печатење Печатач глава
Оригинална или во компатибилен:
Remanufactured
Одговараат На Печатач :
За 5500 5000
Тестирани:
100% тестирано