20X глава за печатење Принтер Печати ја главата Кабел за Epson SX420W SX425W ME560 ME535 ME570 TX420 TX430 NX420 NX425 SX420 SX425 SX430
  • Неодамнешно

20X глава за печатење Принтер Печати ја главата Кабел за Epson SX420W SX425W ME560 ME535 ME570 TX420 TX430 NX420 NX425 SX420 SX425 SX430

DEN 4117.44

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВАЖНА забелешка : она што ќе добиете за само кабелот,не вклучуваат глава за печатење
Опис :
Име на производ : Глава за Печатење Кабел
Се користи за : Epson SX420 W SX425 W ME560 ME535 ME570 TX420 TX430 NX420 NX425 SX420 SX425 SX430
ОЕМ код : F197000 Пакување : Неутрален пакет Состојба : ОРИГИНАЛНИ НОВИ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
F197000
Тип:
Други
Објектот:
печати ја главата кабел
Оригинална или во компатибилен:
оригиналниот
Состојба:
Нови
Модел Број 1:
SX420W SX425W ME560 ME535 ME570 TX420
Модел Број 2:
TX430 NX420 NX425 SX420 SX425 SX430
ОЕМ код / Дел Не:
F197000
КОЛИЧИНА:
20pc