2 Компјутери Бесплатен Превозот Тапан Чистење Ножот за Canon Копир iRC2880 iRC3380 Брза Испорака
  • Неодамнешно

2 Компјутери Бесплатен Превозот Тапан Чистење Ножот за Canon Копир iRC2880 iRC3380 Брза Испорака

DEN 959.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


МОЖЕ ДА СЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО ПРОДАВАЧОТ ЗА ИСПОРАКА РОК И НАДОМЕСТ!
Производи :
2 Компјутери Бесплатен Превозот Тапан Чистење Ножот за Canon Копир i RC2880 i RC3380 Брза Испорака
Висок квалитет
100% компатибилни, 100% нови
Слики :
Плаќање :
1.Ние го прифаќаме само Али-плати тука.
2.Ако ви треба друг начин, ве молиме контактирајте со нас
3.Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас
Превозот :
1.За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.
2.Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail.Тоа треба за 15-60 дена.Некои далеку земји треба повеќе од 60days.
Продавачот не е одговорен за време на испорака. Тоа е предвидено од страна на превозникот, државни празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација.
Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.
3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот, државни празници . Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
4.Ако не го добиете вашиот парцела во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се следи и да се вратам на вас како е можно поскоро.
5.Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
6.Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот страна .
7.Ако треба да брод од страна на други начини ,ве молиме контактирајте со нас.Следните испорака патишта се исто така достапни : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX.
8.За царинење на плаќање : Со цел да се спаси непотребни трошоци за нашите клиенти, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност, ако треба .
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Било увозни давачки или такси се на вашата страна.
9.Ние ќе брод објектот во рок од 2-3 дена по уплатата примена.
Политика :
1. Ние и ветуваме дека сите производи се тестирани пред превозот!
2. Купувачите можат да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 5 дена по добивањето ако не сте задоволни со нашата стока.
Ние ќе рефундирање на вашите пари, или да испратите замена во рок од 2-3 работни дена по објектот е примена.
3. Ако стоката не е во согласност со она што ние и ветуваме, можете да контактирате со нас за да рефундирање на вашите пари или размена на вистинскиот .
4. Некои објекти се лесно оштетени за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки.
Ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и да ја задржат како доказ, а потоа побара од поштарот да се потврди ситуација.
На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, можеме да го барањето за надомест на штета. Ова е многу важно и ќе се заштити профит на нашите две страни.
5. Ако производите не работи кога ќе примите тоа , може да биде многу причини.

Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
За canon irc2880 irc3380
Тип:
Други
is_customized:
Yes
квалитет:
Добар квалитет
Функција:
компатибилен нови
испорака:
Може да се следат
Пакет:
Неутрален Пакување
Објектот:
тапан чистење на ножот