Популарната 3X Вилушка Лажица Патување Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Преносни Пикник Торба Патување Додатоци
  • Неодамнешно

Популарната 3X Вилушка Лажица Патување Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Преносни Пикник Торба Патување Додатоци

DEN 76.00
DEN 80.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис
Materal : не ' рѓосувачки челик и памук Боја : Црвена, Сина,Портокалова,Виолетова Кеса Димензии(L) X(W) : appr. 19.5cm X6cm/7.68"X2.36" Други големини plz се однесуваат на слики Пакет се вклучени : 1* Вилушка лажица сет (вклучуваат chosticks, лажица, вилушка, кеса) НЕ Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Бренд Име:
VALINK
Главен Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Патување Додатоци:
Пакување Организаторите
Материјал Состав:
Најлон
Број На Модел На:
патна торба
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
19.5cm
Објектот Тежина:
60g
Објектот Ширина:
6cm
Тип На Објект:
Патување Додатоци