TWOHEARTSGIRL Симпатична Куче Печатени Патнички Багаж Заштитна Маска Куфер Покрие Количка Случај Багаж Прашина Маска за 18-30 инчен
  • Неодамнешно

TWOHEARTSGIRL Симпатична Куче Печатени Патнички Багаж Заштитна Маска Куфер Покрие Количка Случај Багаж Прашина Маска за 18-30 инчен

DEN 734.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


TWOHEARTSGIRL Симпатична Куче Печатени Патнички Багаж Заштитна Маска Куфер Покрие Количка Случај Багаж Прашина Маска за 18-30 инчен
Плаќање : 1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот. 2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена. 2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена. 3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност задолжени од нивните земјата и стоката ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.) Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. 2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping. 3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Материјал Состав:
85%полиестер+85%spandex
Број На Модел На:
S/M/L
Објектот Должина:
50cm
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
70cm
Објектот Тежина:
200g
Патување Додатоци:
багаж маска
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Бренд Име:
twoheartsgirl
Објектот Ширина:
20cm
Важат за:
да 18/20/22/24/26/28/30 инчен багаж случај
кориснички:
Yes
Точка име :
багаж покрие водат ткаенина
Тип На Објект:
прашина доказ,се водат,анти-прашина,Нула,водоотпорен
Шема:
куче/мајмун/Жирафа/паун/носорог/крава/etc
боја:
Различни бои
Големина:
50cm*20cm*70cm/200g
Type1:
со патент
Type2:
отпорно на гребење, antifouling
type3:
Количка Случај Багаж Прашина Маска