Топ Одделение Смешно Партија Злото Циркус Кловн Маска Pennywise Ноќта На Вештерките Cosplay Хорор Џокер Маска Партија Фенси Облека Костим Играчки Реквизити
  • Неодамнешно

Топ Одделение Смешно Партија Злото Циркус Кловн Маска Pennywise Ноќта На Вештерките Cosplay Хорор Џокер Маска Партија Фенси Облека Костим Играчки Реквизити

DEN 1173.00
DEN 1247.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Топ Одделение Смешно Партија Злото Циркус Кловн Маска Pennywise Ноќта На Вештерките Cosplay Хорор Џокер Маска Партија Фенси Облека Костим Играчки Реквизити
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години. Нашите клиенти од целиот свет. Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Латекс ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природен Латекс
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Надвор услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

Тип:
Партија Маски,Негативец Шега
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Број На Модел На:
КМ-01904
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
Kteam
Маска Материјал:
природен Латекс