10pcs Свадба Дрвена Маса Броеви Стрелка со Стојат База Партија Настан Табела Оркестарот
  • Неодамнешно

10pcs Свадба Дрвена Маса Броеви Стрелка со Стојат База Партија Настан Табела Оркестарот

DEN 480.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Материјал:3мм топола иверица
Димензија на Бројот Картичка : 22.2 x 11.5 х 0.3 цм / 8.7 x x 4.5 0.1 во ;
Димензија на Носителот : 8.2 х 8 х 0.3 цм / 3.2 x 3.1 x 0.1 во
ЗА ПЛАЌАЊЕ
1.Али-експрес поддржува Виза,Мастеркард,Maestro Debit Card,и преведување преку банките.За да дознаете повеќе за плаќање на Али-експрес,ве молиме обратете се на http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html.
2.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Али-експрес.Ако сакате да го промените ,ве молиме да ја откаже нарачката и место на ред повторно.
3.Сите продукции се во парк.Можете да платите со тоа директно.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми за плаќање.
ПОДГОТВИ ПРАТКАТА ВРЕМЕ
1.Кога ќе го поставите цел ,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days откако вашата уплата е завршена потврдена,
2.Нормално транспорт време е 20 дена на 58 дена,ве молиме да не се грижи и да се чека трпеливо.За било какви прашања ,ве молиме контактирајте ме однапред.Јас ќе ви даде задоволни одговор.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1.Ако изберете го изразат испорака,ве молиме да ни понудат вашиот точни телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас .
2.Под влијание на светлината ,фактори, како што се,или дури и различни disply резолуција,ќе има одредена боја,не може да се избегне.
3.Поради различни мерење гестови,големина може да vary1-3cm.
4.За Русија клиенти,ве молиме оставете ни го вашето име и презиме,или на друго место ние не сме одговорни за пакетот изгубени .Се надеваме на вашето разбирање.
ПОВРАТНИ информации
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават 5 ѕвезди како награда.
2.Ако најдете било каков проблем со производите или нарачката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, Ние ќе ви помогнат да се реши веднаш.Ви благодарам многу!
3.Сите пораки ќе бидат одговорени во 1business ден.Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ви благодариме однапред!И добри производи кои вреди да се сподели со вашите пријатели.
Добредојдовте на нашата продавница повторно.

боја:
1-10, 11-20
Повод:
Партија,Св. Патрик,Дипломирањето,Велигден,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Годишнина,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста,Роденден
is_customized:
No
Материјал:
Дрво;Дрвени
Шема:
број
Број На Модел На:
A12
Бренд Име:
MissBFM