Бесплатен превозот дијаметар 6m висина 4m отворено Евтини Партија Воздух Гумени Купола Шатор за Продажба
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот дијаметар 6m висина 4m отворено Евтини Партија Воздух Гумени Купола Шатор за Продажба

DEN 66240.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


1.Слики на надувување шатор кампување
2.Додатоци на&бои на надувување шатор кампување
3.Параметри Точка Име : гумени шатор кампување Материјал : дијаметар 6m,висина 4m
Додатоци : Еден воздушен компресор,950w;јажиња 4pcs;sandbags 8pcs;6pcs боја се менува led светла, еден далечински управувач;една торба за пакување
4.Плаќање &Испорака време
5. Идентификација&контрола на Квалитет
Зошто нас?
а.Ние имаме искуство во оваа индустрија од 2004 година. Високи професионални истражување на персоналот и напредна технологија опрема, и тоа е она што ние може да обезбеди производи се со добар квалитет и поволна Цена
б.Ние сме способни за производство на гумени цртан филм објекти со сопствени дизајни, и ќе бидете задоволни со нашата работа.
в.Клиенти од САД , велика БРИТАНИЈА, Австралија, Виетнам,Јапонија,итн. ние веќе имаме воспоставено согласна и заемна корист деловни односи со нас и високо ценети од нашите професионална услуга.
г.Како гумени компанија, ние се обиделе многу уникатни идеи од анимации. Како и, на нашите клиенти, исто така, би сакал да се обиде својата сопствена креација.
Што друго имаме?
Гумени LED одликувања;балони;ѕвезди;flowers&растенија;шатори;сводови;рекламирање inflatables и така натаму.
Ако ви се интересни во гумени шатор кампување,ве Молиме да не се чувствуваат не двоумете се да се стави ред и да ни кажете на вашите барања,ние ќе брод за вас наскоро!

Големина:
M
Шема:
Никој
Повод:
Големиот Настан,Свадба & Ангажман
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
NB-TN01
Материјал:
водоотпорен оксфорд ткаенина