Добро Quanlity 100pcs/многу 50mm Јасно кристал AB maple leaf облик на приврзоци лустерот делови,осветлување фенг шуи призми оркестарот
  • Неодамнешно

Добро Quanlity 100pcs/многу 50mm Јасно кристал AB maple leaf облик на приврзоци лустерот делови,осветлување фенг шуи призми оркестарот

DEN 3420.00
DEN 3600.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добро Quanlity 100pcs/многу 50mm Јасно кристал AB maple leaf облик на приврзоци лустерот делови,осветлување фенг шуи призми оркестарот Состојба : 100% нов и висок квалитет на БОЈА : Јасно AB Големина:50mm ниво на Квалитет : Горниот Материјал : k9 кристал Количина : 40pcs
Ако ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1)Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса,
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата
Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн. како ви се допаѓа!!
2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас. 3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас! Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
Нашите кристал storeis на веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на K9 кристали Занаети лустерот делови. Werestrong тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со побрза испорака и совесни за пакување. Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, таму ќе биде многу работи кои може да се допаѓа. Ви посакувам добар шопинг тука и да имаат убаво

Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа Се Движи,Кинеската Нова Година,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Шема:
Никој
Бренд Име:
GALAXING
Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HY0503
Материјал:
k9 кристално
боја:
Јасно AB
Тема:
crysta pentands
Употреба:
Кристал Лустерот Приврзоци
квалитет:
Врвот
Големина:
50mm