Смола Еленов Место за Држачот на свадба фаворизира материјали Свадба Маса Декорација 48pcs
  • Неодамнешно

Смола Еленов Место за Држачот на свадба фаворизира материјали Свадба Маса Декорација 48pcs

DEN 2267.00
DEN 2464.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Нови Смола Еленов Место за Држачот на свадба фаворизира материјали Свадба Декорација
1 : Име на Производ : Креативни еленски седиште менгеме
2 : Материјал : Смола
3 : Големина : 8.5 * 3 CM
4 : Тежина : 11 g / Еез
5 : Пакување : 1pcs / opp

Повод:
Материјал:
Смола
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CH1
Шема:
Полна Боја
Големина:
S
Големина:
8.5 * 3CM